Aplikacja Mobilna

System identyfikacji uderzeń piłki tenisowej o ściankę treningową wraz z „grą” komputerową

Jest to nasz najnowszy dodatek do Parabolicznej Ścianki Tenisowej. System składa się z 4 sensorów zamontowanych na ściance tenisowej, modułu głównego, wyświetlacza na punkty, pasa LEDowego sygnalizującego miejsce uderzenia, oraz aplikacji na Twój telefon.

Pod tajemniczą nazwą projektu, który jest współfinansowany w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 kryje się wodoodporny system certyfikowany normą IP, odporny na uderzenia oraz zamocowany w sposób uniemożlwiający kradzież w tyle ścianki.

Sensory zbierają dane o tym, gdzie użytkownik uderzył piłeczką na ścianie a całość jest dopełniona wspaniałą aplikacją mobilną z różnymi trybami treningowymi. Można wybrać charakterystykę gry, którą chcielibyśmy usprawnić np. celność czy zwinność a aplikacja sama nam wyznaczy miejsca, w które mamy uderzać oraz pomocne wskazówki. Oprócz treningu dostępny jest też tryb gry tenisowej więc nie tylko mamy uczucie realnej gry na parabolicznej ściance a dodatkowo posiadamy wirtualnego dla nas przeciwnika.

System został opracowany tak aby zarówno początkujący tenisiści jak i ci bardziej profesjonalni mogli w pełni cieszyć się przyjemną i rozwojową grą na ściance tenisowej.

Rozwój tenisowych umiejętności był kluczem przy projektowaniu systemu, gdyż przy treningu dobrze mieć trenera, który podpowie co robimy źle, przypomni nam o naszym celu gry oraz przedyskutuje z nami ostatnie kilka sesji i nasz rozwój.

Rozwiązanie firmy Adeco Sport będzie twoim wirtualnym wsparciem, aplikacja mobilna która wyświetli nam statystyki z poprzednich gier, punktację oraz umożliwi nam skupienie na danej charakterystyce lub technice, która chcemy usprawnić!

Projekt współfinansowany w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020

SDK dla Developerów

Prosimy o bezpośredni kontakt mailowy w celu omówienia warunków udostepnienia SDK.
Jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy i integrację rozwiązania z innymi technologiami.
Rozwiązanie wspiera komunikację bezprzewodową poprzez Bluetooth 5.0.

Kontakt

PRODUCENT ŚCIANY DO TENISA – ADECO Roman Drabek

Mroźna 25, Katowice, 40-316

+48609028218

application@adeco-sport.com.pl

Pon - Sob: 9:00 - 18:00